سازمان حج و زیارت استان اصفهان

تاریخ: 02 January 2021

پرداخت تسهیلات بانکی به کارگزاران حج و زیارت

به اطلاع آن دسته از کارگزاران محترم زیارتی طبق لیست پیوست  که تمایل به دریافت  تسهیلات بانکی افراد آسیب دیده ایام کرونا می باشند میرساند 

 

به پیوست دستورالعمل و شیوه نامه ثبت نام تسهیلات بانکی مشاغل آسیب دیده جهت ثبت نام در سایت  https://kara.mcls.gov.ir و تکمیل فرایند مربوطه تا تاریخ 10/30/ 99 اقدام نمایند .

لازم به ذکر است بعد از اتمام تاریخ و بسته شده سامانه مربوطه اقدامی میسر نمی باشد ...

 


✅ثبت‌نام مرحله دوم تسهیلات کرونایی امروز در سامانه کارا آغاز شد.

✅مشمولانی که اطلاعات آنها با معرفی معاونت‌ها و سازمان‌های تخصصی در اختیار وزارت کار قرار گرفته و بر روی سامانه کارا بارگذاری شده است، از امروز پنج‌شنبه ۱۱ دی‌ماه قادر به ثبت‌نام در سامانه کارا به آدرس زیرند:
https://corona-kara.mcls.gov.ir

⬅️متقاضیان ملزم به تکمیل اطلاعات کامل مجوزشان و بارگذاری تصویر آن و تکمیل فیلدهای اجباری زیر هستند:
 - تاریخ مجوز
- شماره مجوز
- تاریخ شروع
- تاریخ پایان
- "اسکن فایل مجوز"

✅ فعالان قرآنی، مربیان هنری و کارگزاران دفاتر خدمات زیارتی  برای تکمیل این فیلدها بایستی از سوی کارشناسان ذیربط استانی بایستی راهنمایی شوند.

✅ مجوز کارگزاران حج و یا دیگر فعالان مستقل با توجه به شرایط کرونایی و عدم امکان صدور معرفی‌نامه در حال پیگیری برای رسیدن به راه حلی مناسب است تا در مرحله بانک به مشکل نخورند. رایزنی برای پذیرفتن ثبت کد ملی در سامانه کارا به منزله مجوز، انجام می‌شود.

✅اعتبار پرداخت تسهیلات کرونایی در بعضی بانک‌ها نظیر بانک ملی به پایان رسیده است. انتخاب بانک‌های دیگر ممکن و ضروری است.

 

نظر به رایزنی انجام شده با مدیرکل هدایت نیروی کار وزارت  تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فعالان مستقل ( کارگزاران زیارتی) در صورت انتخاب "گزینه مجوز ندارم" قادر به تکمیل مراحل ثبت‌نام خواهند بود و هماهنگی لازم با بانک‌ها نیز صورت خواهد پذیرفت.

 

 

                                                                                                     روابط عمومی مدیریت حج و زیارت استان اصفهان