Tuesday 13 April 2021
EN

نگارخانه

View Article

اولویت زائرانی که در این ایام از سفر به عتبات انصراف دهند محفوظ است

اولویت زائرانی که در این ایام از سفر به عتبات انصراف دهند محفوظ است

رییس سازمان حج و زیارت گفت: با توجه به نگرانی برخی از زائران از شرایط ایجاد شده در عراق، اولویت زائرانی که در این ایام به هر دلیل از سفر به عتبات عالیات انصراف دهند محفوظ خواهد ماند و خسارتی از آنان دریافت نمی شود.

'سعید اوحدی' اظهار داشت: در روزهای اخیر، زائران زیادی تماس می گیرند و در ارتباط با موضوع عراق، نگران هستند اما در شهرهای نجف اشرف و کربلای معلی شرایط کاملا عادی است و تمامی زائران ایرانی در سلامت هستند.

رئیس سازمان حج و زیارت گفت: روز گذشته کمیته ویژه ای در سازمان حج و زیارت تشکیل و به تمامی استان ها بخشنامه شد که چنانچه زائری به هر علتی در این ایام از سفر به عتبات عالیات انصراف دهد سازمان حج و زیارت به خاطر رفاه زائران، اولویت آنها را محفوظ نگه می دارد و هیچ خسارتی از آنان دریافت نمی شود.

اوحدی اضافه کرد: هم اکنون اعزام زائران ایرانی به کاظمین متوقف شده و زائران سه روز در نجف اشرف و چهار روز در کربلای معلی اقامت خواهند کرد.

رییس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه پروازهای عتبات از فرودگاه بغداد به نجف منتقل شده است افزود: در ارتباط با اعزام های زمینی هیچ تغییری صورت نگرفته و طبق روال قبل انجام می شود.
مدیر سایت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

Name (required)

Email (required)

Website

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.