Thursday 01 June 2023
EN

نگارخانه

View Article

تاریخ ثبت نام قطعی متقاضیان سفر به سوریه برای نوروز مشخص شد

تاریخ ثبت نام قطعی متقاضیان سفر به سوریه برای نوروز مشخص شد

سازمان حج و زیارت با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که متقاضیان سفر به سوریه در بازه زمانی 20 اسفند ماه 1400 لغایت 11 فروردین ماه 1401 که در پیش ثبت نام شرکت کرده اند، از روز دوشنبه برای ثبت نام قطعی اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان حج و زیارت؛ در این اطلاعیه آمده است: با عنایت به برنامه ریزی انجام شده برای اعزامهای عتبات مقدسه سوریه از ایستگاه های پروازی تهران، مشهد، تبریز، کرمان و شیراز از تاریخ 20 اسفند ماه 1400 لغایت 11 فروردین ماه 1401 به اطلاع می رساند متقاضیانی که در پیش ثبت نام سوریه ثبت نام نموده اند برای انتخاب کاروان و قطعی کردن ثبت نام می توانند از ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ 9 اسفند ماه لغایت 10 صبح چهارشنبه مورخ 11 اسفند ماه به سامانه زیارت به نشانی  (https:‏/‏/ziarat.haj.ir) مراجعه و یا از طریق دفاتر زیارتی سطح استان اقدام فرمایند.


این اطلاعیه می افزاید: بدیهی است بعد از اتمام زمان تعیین شده برای ثبت نام متقاضیانی که پیش ثبت نام داشته اند، ظرفیت باقی مانده در اختیار عموم قرار گرفته تا دفاتر زیارتی و دیگر متقاضیان ثبت نام نمایند.

تذکرات مهم:
1‏-اعزام هایی که برنامه ریزی شده است فقط به صورت هوایی می باشد.
2‏-ثبت نام به صورت انفرادی و گروهی میسر می باشد، افرادی که متقاصی اعزام با هم هستند در یک گروه ثبت نام می نمایند مانند اعضای یک خانواده، در اینصورت هر گروه از يك سرگروه و افراد زیر گروه وی (همراهان) تشكيل مي‌شود كه لازم است مشخصات سرگروه و همراهان (کد ملی،تاریخ تولد) به صورت صحیح در فرم پيش ثبت‌نام سامانه درج گردد.
3‏-هر نفر فقط یکبار و در يك گروه می تواند (بعنوان سرگروه يا همراه) ثبت‌نام نمايد.
4‏-باتوجه به اطلاع رسانی های مرتبط با ثبت نام از طریق سیستم ارسال پیام کوتاه، ثبت شماره تلفن همراه سرگروه (يا يكي از نزديكان وی) در فرم ثبت‌نام الزامی است.
5‏-تاريخ تولد افراد بايد به صورت كامل شامل روز، ماه و سال (بصورت چهار رقمي) در فرم درج شود.
6‏-كدملي همه افراد ده رقمي بوده و بايد كليه ارقام (صفرهاي سمت چپ) آن بطور كامل در فرم ثبت شود.
7‏-بر اساس مصوبه ستاد مدیریت بیماری کرونا داشتن کارت واکسیناسیون و نتیجه منفی آزمایش PCR برای 72 ساعت قبل از پرواز الزامی است.
8‏- هزینه تست PCR در برگشت زائرین در هزینه پرداختی زائرین لحاظ شده است.
9‏- مهلت پرداخت هزینه سفر سه ساعت بعد از ثبت نام قطعی می باشد و افرادی که هزینه سفر را در مهلت یادشده پرداخت ننمایند به صورت روزانه در ساعت های 10، 14و 18 از کاروان حذف می گردد.

مدیر سایت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

Name (required)

Email (required)

Website

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.