Friday 16 April 2021
EN

نگارخانه

View Article

مدیران حج تمتع سال 92 بعد از مصاحبه و برآورد توان اجرایی، در دهه پایانی فروردین ماه 92 اعلام خواهند شد

مدیران حج تمتع سال 92 بعد از مصاحبه و برآورد توان اجرایی، در دهه پایانی فروردین ماه 92 اعلام خواهند شد
غلامرضا رضایی- معاون حج، عمره و عتبات سازمان حج و زیارت در گفتگو با "حج نیوز" گفت: ودیعه گذاران حج تمتع تا تاریخ 1384/08/20 که حجاج سالجاری را تشکیل می‌دهند، می‌توانند برای ثبت‌نام در کاروانهای حج امسال در روزهای 29...

وی تاریخ درج کاروانهای تمتع در جراید کثیرالانتشار را 26 فروردین‌ماه 92 اعلام کرد و بیان داشت: زائران می توانند بر اساس انتخاب گروه‌های قیمتی، مبادرت به ثبت‌نام در کاروانها در تاریخ فوق الذکر نمایند.معاون سازمان حج و زیارت افزود: 50 درصد ظرفیت کاروان‌های تمتع به ثبت نام اینترنتی تخصیص داده شده که زائران گرامی می توانند از منازل خود اقدام به ثبت نام کنند و ثبت نام مابقی ظرفیت‌ها در دفاتر زیارتی انجام خواهد شد.

رضایی در این گفتگو اعلام داشت: از آنجایی که سازمان حج و زیارت سازمانی زائر محور است، برای جلب رضایت زوار بیت الله‌الحرام ضروری‌است تا همه ساله برآوردی برای انتخاب مدیران کاروانهای تمتع انجام پذیرد که در این راستا هیئت‌هایی از سوی سازمان حج و زیارت مشخص شده‌اند تا با حضور در استان‌های کشور برای مصاحبه با مدیران کاروان‌ها و ارزیابی عملکرد آنان، ایشان را ازلحاظ توانمندی اجرایی، آشنایی با اماکن مقدسه، خصوصیات ظاهری و . . . مورد بررسی قراردهند.وی افزود: بر اساس نظر کمیته‌های تشکیل شده درسازمان، سطح سواد مدیران تمتع می‌بایستی معادل لیسانس علمی و بالاتر باشد و مدیران کاروانهای امسال از میان کسانی انتخاب خواهند شد که در آزمون مدیران سال 1387 شرکت نموده و موفق به کسب امتیاز لازم شده و همچنین در سنوات قبل عملکردشان مورد رضایت زائران و معیارهای مورد نظر سازمان حج و زیارت بوده‌است.

این مقام مسئول در سازمان حج و زیارت ادامه داد: از آنجایی که لازم است یک مدیر حج تمتع برای انجام مسئولیت از پویایی و جنب‌و‌جوش ویژه‌ای برخوردار باشد، ضروری است از نیروهایی استفاده شود که از سلامت و توان جسمانی کاملی برخوردار باشند که بر اساس بررسی‌های صورت گرفته حداکثر سن مدیران مصاحبه‌شونده 55 سال تمام تعیین شده‌است.رضایی در پایان از برگزاری آزمون سراسری انتخاب مدیران حج تمتع 93 در آینده نزدیک خبر داد.

مدیر ارشد امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

Name (required)

Email (required)

Website

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.